logo

In-line brusle
kroužek

Zábava, pohyb a spolupráce

In-line brusle kroužek

Termín:

každá středa
10. dubna - 29 Května
15 - 16
začátečníci

každý pátek
12. dubna - 31 Května
15 - 16
pokročilý

Místo:

park Ladronka

cena:

2 250,-kč

Max počet dětí:

20

Věk:

5 - 13 let

7 dětí na jednoho instruktora

Každý týden nová zábava a dovednosti! Naučte se jízdu na kolečkových bruslích s námi a zamilujte si tento rychlý a vzrušující sport! Naše kroužky jsou nejen o tréninku a zlepšování dovedností, ale také o poznávání nových kamarádů a zažívání spousty zábavy. Připojte se k nám a začněte objevovat nové dobrodružství na kolečkových bruslích.

Instruktor

Jsme hrdí na naše zkušené instruktory, kteří jsou nejen vášnivými jezdci na inline bruslích, ale také zkušenými lektory, kteří dokáží dětem předat své znalosti a nadšení pro tento sport. Jsou dobře obeznámeni s technikami bruslení, bezpečnostími pravidly a různými způsoby, jak zdokonalit bruslařské dovednosti.

Místo

Kroužek inline bruslení pro děti se bude konat v krásném parku Ladronka na Praze 6. Konkrétně se budeme scházet malého oválu u Kauflandu (https://mapy.cz/s/gedalucuvo).Toto místo nabízí skvělé podmínky pro inline bruslení, včetně hladkého asfaltového povrchu, dostatečného prostoru pro jízdu a krásného okolí. S dětmi budeme později jezdit na velký okruh opodál.

Další naše kroužky

Víkend plný her, učení a sportu propojený nekonečnou zábavou