logo

Cyklistický
kroužek

Zábava, pohyb a spolupráce

Cyklistický kroužek

Termín:

každá sobota 10-16

Místo:

Areál FTVS

cena:

2 400,-kč / 4 lekce

Max počet dětí:

20

věk:

5 - 13 let

nutnost ovládat základní jízdu na kole

(pro Začátečníci i pokročilejší cyklisti)

Přidejte se k nám každý víkend a užijte si celý den v přírodě se spoustou zábavy a dobrodružství na kole. Naučíte se nové dovednosti a techniky spojené s cyklistikou a objevíte krásy okolní přírody. S našimi zkušenými instruktory budete mít nejenom bezpečné a zábavné zážitky, ale také si vytvoříte nové přátelství. Přijďte a pojďte s námi na cyklistické dobrodružství!

Instruktor

Naši instruktoři jsou nadšení cyklisté s mnohaletými zkušenostmi a velkou vášní pro cyklistiku. Rádi předají své znalosti a zkušenosti dětem, které s nimi prožijí nezapomenutelné cyklistické zážitky. Naše zážitková cyklistika je navržena tak, aby se děti učily nejen základům jízdy na kole, ale také aby si užily krásné okolí a prožily vzrušující dobrodružství. Naši instruktoři jsou pečlivě vybíráni a mají certifikáty a zkušenosti potřebné pro to, aby vás provedli naším programem v bezpečí a s maximální zábavou.

Místo

Na náš cyklistický kroužek pro děti se budeme scházet v Areálu FTVS (José Martího 269/31, 162 52 Praha 6). Konkrétně se budeme setkávat před Kůlbarem Na kurtech, odkud budeme vyrážet na naše cyklistické výlety. Okolí FTVS nabízí skvělé podmínky pro cyklistiku, včetně rozmanitých cyklostezek a mnoho krásných míst. Po dohodě bude také možné uschovat kolo na bezpečném místě v areálu.

9:50 – 10:00 předávání dětí

10:00 – 13:00 výlet

13:00 – 13:45 oběd

14:00 – 16:00 výlet

16:00 – 16:10 vyzvedávání dětí

  •  Pouze pitný režim

Další naše kroužky

Víkend plný her, učení a sportu propojený nekonečnou zábavou