logo

Náš tým

Instruktoři s vášní pro sport
a pedagogickým nadáním

Super instruktoři

Instruktoři s vášní pro sport
a pedagogickým nadáním

Naši instruktoři jsou nejlepší v oboru díky svému studiu na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Disponují vynikajícím pedagogickým minimem a jsou motivováni k tomu, aby v dětech rozvinuli lásku ke sportu. Jsou to sportovní nadšenci, kteří předávají své znalosti s radostí a podporují každé dítě, aby dosáhlo svého potenciálu. Připojte se k našemu týmu a pomozte nám poskytnout dětem nejlepší sportovní zážitky!

Vojta

Student Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy
Multisportovec | Zkušenosti s vedením dětí přes 5 let

S nadšením pro sport a jeho význam v životě se aktivně věnuji více sportovním disciplínám. Mám více než 5 let praxe s vedením dětí a vím, jak je podporovat k dosažení svého potenciálu. Mým cílem je pomoci dětem objevit radost ze sportování a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti.

Terka

Studentka Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy Softbal, sporty v přírodě S velkou láskou se věnuje všem sportům. Má za sebou více než šestileté zkušenosti s vedením dětí, organizací příměstských táborů, kempů a kroužků pro děti všech věkových kategorií. Její láska k pohybu a aktivnímu životu ji motivovala k tomu, aby se stala trenérkou.

Dominik

Tomáš

Student Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy Volejbal Aktivní sportovec, který má k sportu blízko již od útlého dětství. Jeho hlavní filozofií je, že děti by se měly během lekcí bavit a zároveň se učit novým dovednostem. Tomáš vyniká schopností proměnit každou náročnou aktivitu v zábavnou výzvu.

Stejský

Hokej Profesionální hráč ledního hokeje s hlavním zaměřením na individuální tréninky. Specializuje se na výuku bruslařských schopností jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Jeho přednostmi jsou široké znalosti v oboru a zkušenost s prací s dětmi.

Téra

Studentka Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy Hokej Už odmala se věnuje různým kolektivním sportům, přičemž dlouhá léta hrála florbal. Nicméně poslední roky svou pozornost obrátila k lednímu hokeji. A v případě, že nemá přístup k ledu, neváhá si obout kolečkové brusle. Láska k pohybu je její životní filozofií a chtěla by tuto vášeň přenést i na vaše děti, probudit v nich zájem o sport a pohyb.

Dušan

Student Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy Atletika - desetiboj Své bohaté sportovní zkušenosti propojuje s akademickými poznatky. Jeho studium mu umožňuje nabízet širokou perspektivu v oblasti tréninkových metod a díky lásce k různým sportům rozumí, jak efektivně rozvíjet fyzické dovednosti u dětí. Jeho hlavním cílem je inspirovat mladé sportovce k získání radosti z pohybu.

Matěj

Student Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy Florbal, Hokej Současný  florbalista se 7 letou zkušeností vedení dětí. Sport je pro něj nejen vášní, ale i životním motorem. Chtěl by dětem předat vášeň a energii ze sportu a naučit je porozumění a přijímání každého kroku na cestě za úspěchem, včetně těch méně úspěšných, které jsou nezbytnou součástí našeho sportovního/osobního růstu.

Adam

Student Fakulty Tělovýchovy a Sportu Univerzity Karlovy Fotbal, multisport Sportovní nadšenec, který se 12 let věnoval fotbalu, ale nyní se zapojuje do různých sportů. Pracuje s dětmi velmi rád, předává jim své znalosti a zkušenosti. Má rád výzvy a je přesvědčen, že každý se může naučit novým sportům a objevit jejich zábavnou stránku.

Víkend plný her, učení a sportu propojený nekonečnou zábavou